Ero sivun ”Wiki-hahmolomake” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Np (keskustelu | muokkaukset) Ak: Uusi sivu: {| |-valign="top" | '''Pelaajan nimi:''' <br> '''Hahmon nimi:''' <br> '''Laji:''' <br> '''Tausta:''' <br> '''Hahmoluokka:''' <br> '''Polku:''' <br> '''Kokemustaso:''' <br> '''Kokemuspisteet:''' <br> '''Seuraavalle tasolle:''' <br> | {| |-valign="bottom" !Ominaisuus!!Arvo!!Muuttuja!!Pelastus-<br>heitto |-align="center" |align="left"|Voimakkuus||10||+0||+0 |-align="center" |align="left"|Ketteryys||10||+0||+0 |-align="center" |align="left"|Sitkeys||10||+0||+0 |-align="cent... |
Np (keskustelu | muokkaukset) pEi muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{|class="wikitable" | |||
|-valign="bottom" | |||
!Taito!!Ominaisuus!!Pätevyys!!Asian-<br>tuntemus!!Arvo | |||
|- | |||
|[[Urheilu]]||VOI||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Akrobatia]]||KET||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Hiipiminen]]||KET||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Sorminäppäryys]]||KET||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Historia]]||ÄLY||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Luonto]]||ÄLY||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Salatiede]]||ÄLY||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Tutkimus]]||ÄLY||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Uskonto]]||ÄLY||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Elänten käsittely]]||VII||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Lääketiede]]||VII||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Oivallus]]||VII||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Selviytyminen]]||VII||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Tarkkaavaisuus]]||VII||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Esiintyminen]]||KAR||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Huijaaminen]]||KAR||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Suostuttelu]]||KAR||-||-||+0 | |||
|- | |||
|[[Uhkailu]]||KAR||-||-||+0 | |||
|} | |||
[[Luokka:Hahmolomakkeet]] | [[Luokka:Hahmolomakkeet]] | ||
Versio 16. elokuuta 2025 kello 16.00
|
Pelaajan nimi: |
|
| Taito | Ominaisuus | Pätevyys | Asian- tuntemus |
Arvo |
|---|---|---|---|---|
| Urheilu | VOI | - | - | +0 |
| Akrobatia | KET | - | - | +0 |
| Hiipiminen | KET | - | - | +0 |
| Sorminäppäryys | KET | - | - | +0 |
| Historia | ÄLY | - | - | +0 |
| Luonto | ÄLY | - | - | +0 |
| Salatiede | ÄLY | - | - | +0 |
| Tutkimus | ÄLY | - | - | +0 |
| Uskonto | ÄLY | - | - | +0 |
| Elänten käsittely | VII | - | - | +0 |
| Lääketiede | VII | - | - | +0 |
| Oivallus | VII | - | - | +0 |
| Selviytyminen | VII | - | - | +0 |
| Tarkkaavaisuus | VII | - | - | +0 |
| Esiintyminen | KAR | - | - | +0 |
| Huijaaminen | KAR | - | - | +0 |
| Suostuttelu | KAR | - | - | +0 |
| Uhkailu | KAR | - | - | +0 |